fbpx

Praca w CERI nigdy nie jest nudna. Nawet w jednym zespole każdy dzień przynosi inne historie. - Kamila

Praca w CERI nigdy nie jest nudna. Nawet w jednym zespole każdy dzień przynosi inne historie. Dla mnie liczy się też to, że tutaj zawiązują się przyjaźnie wykraczające poza mury firmy.

Kamila, Konsultant ds. Akredytywy

Image is not available

Mówi się, że średnio pracodawcę zmienia się co 5 lat, a tutaj wystarczy zmienić obszar i wszystko zaczyna się na nowo. - Ela

Mówi się, że średnio pracodawcę zmienia się co 5 lat, a tutaj wystarczy zmienić obszar i wszystko zaczyna się na nowo.

I to właśnie możliwości rekrutacji wewnętrznej podobają mi się w CERI najbardziej.

Ela, Konsultant ds. Administracji Personalnej

Ela, Konsultant ds. Administracji Personalnej

Image is not available

Pracę w CERI lubię za zaufanie i wiarę w moje umiejętności, którymi darzą mnie przełożeni. - Marta

Pracę w CERI lubię przede wszystkim za zaufanie i wiarę w moje umiejętności, którymi darzą mnie przełożeni. Za to że mogę sama określać tempo i sposób swojej pracy oraz za poczucie, że to praca dostosowuje się do mojego trybu życia a nie odwrotnie.

Dzięki temu czuję się w pełni zaangażowana i odpowiedzialna za to co robię – to przekłada się na moją satysfakcję z pracy i szczery uśmiech codziennie rano.

Marta, Specjalista ds. Płatności

Image is not available

CERI to najlepsze miejsce do pracy, jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z korporacją. - Marta

CERI to najlepsze miejsce do pracy, jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z korporacją. Osoby, które nigdy nie pracowały w takim miejscu na pewno się odnajdą, ponieważ w naszej firmie zawsze można liczyć na pomoc innych pracowników.

I to właśnie dzięki ludziom firma posiada w sobie „to coś”.

Marta, Konsultant ds. Obsługi Procesów Niemieckojęzycznych

Image is not available

W CERI nauczyłam się odpowiedzialności za swoje działania, bo zaufano mi i dano możliwość decydowania w ważnych kwestiach. - Eliza

W CERI nauczyłam się odpowiedzialności za swoje działania, bo zaufano mi i dano możliwość decydowania w ważnych kwestiach.
W końcu trafiłam na wymarzonego szefa, więc czego chcieć więcej?

Eliza, Kierownik Zespołu, Procesy Niemieckojęzyczne

Image is not available

CERI stawia na ludzi: z jednej strony umożliwia im ciągły rozwój profesjonalny i osobisty, z drugiej zaś stwarza perspektywę godzenia życia zawodowego z prywatnym. - Anna

CERI stawia na ludzi: z jednej strony umożliwia im ciągły rozwój profesjonalny i osobisty, z drugiej zaś - poprzez stosowane zasady zatrudnienia – stwarza perspektywę godzenia życia zawodowego z prywatnym.

Anna, Konsultant ds. Kontroli Jakości i Compliance

Image is not available
Anna
Ela
Slider

Obszary, w których możesz rozpocząć karierę

Obsługa procesów bankowych Obsługa procesów bankowych
Obsługa procesów bankowych

To zdecydowanie kluczowy obszar naszej firmy. Zajmujemy się obsługą płatności, kredytów (loan administration), operacjami na rynku kapitałowym i z grupy treasury czy weryfikacją i uzgadnianiem kont nostro (reconciliation), a także bezpośrednim kontaktem z klientami banków, sprawdzaniem, obiegiem i archiwizacją dokumentów bankowych. Pracujemy w językach niemieckim i angielskim.

Testowanie oprogramowania i automatyzacja procesów biznesowych Testowanie oprogramowania i automatyzacja procesów biznesowych
Testowanie oprogramowania i automatyzacja procesów biznesowych

Przeprowadzamy różne typy testów, szkolimy się, a najlepsi startują w testerskich zawodach. Dzięki automatyzacji procesów biznesowych zwiększamy ich efektywność, przyspieszając czas ich realizacji, jednocześnie podnosząc ich jakość. Projekty realizujemy w językach angielskim, niemieckim i polskim.

Zarządzanie procesami HR Zarządzanie procesami HR
Zarządzanie procesami HR

Zajmujemy się kompleksowo administracją akt pracowniczych, w tym rejestracją urlopów i zwolnień lekarskich innych spółek. Dołącz do nas, jeśli interesuje Cię ten obszar i znasz język niemiecki.

Weryfikacja klientów instytucji finansowych (KYC) i compliance Weryfikacja klientów instytucji finansowych (KYC) i compliance
Weryfikacja klientów instytucji finansowych (KYC) i compliance

Zaufanie jest podstawową wartością w biznesie. Jako firma mająca swe korzenie w sektorze bankowym rozumiemy tę prawdę lepiej niż ktokolwiek inny, dlatego analizujemy wiarygodność partnerów biznesowych banku w 12 językach.

Obsługa akredytywy i dokumentów eksportowych Obsługa akredytywy i dokumentów eksportowych
Obsługa akredytywy i dokumentów eksportowych

Akredytywa to forma płatności w rozliczeniach wykorzystywana przy zawieraniu transakcji, którym towarzyszą różne zwiększone ryzyka. Sprawdzamy i weryfikujemy dokumenty akredytywy spływające do nas z całego świata.

Wybierz obszar dla siebie

O nas

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC). W naszej pracy liczy się znajomość języka obcego, zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż pozytywnych doświadczeń. Więcej o profilu biznesowym CERI International przeczytasz na stronie www.ceri.pl

Top