fbpx
Etapy rekrutacji:

1

Ocena dokumentów aplikacyjnych

(analiza CV)

Etapy rekrutacji:

2

Telefoniczna rozmowa rekrutacyjna
z przedstawicielem HR
Etapy rekrutacji:

3

Testy językowe i / lub kompetencji
Etapy rekrutacji:

4

Spotkanie z przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem HR
Etapy rekrutacji:

5

Informacja zwrotna i przedstawienie oferty pracy wybranym kandydatom
5 etap
2 etap
Slider

To my rekrutujemy

KIEROWNIK ZESPOŁU
IWONA OLENDER

Przeprowadziłam ponad 1500 spotkań rekrutacyjnych. Nie zadaję pytań o to, jakim drzewem jesteś, bo wierzę, że bogactwo tkwi w różnorodności. Spotkasz mnie podczas wydarzeń rekrutacyjnych i być może rozmowy o pracę.

W wolnym czasie podróżuję i uprawiam sport. Uwielbiam czekoladę!

SPECJALISTA DS. HR / Łódź
EWELINA PAPIESKA

Bez porannej kawy nie pracuję, ale jak już zacznę, to dzwonię, rozmawiam i załatwiam, co trzeba. HR to moja pasja i nie chciałabym zajmować się niczym innym. A ponieważ wiem, że najważniejsze to w życiu kochać to, co się robi, moim celem zawodowym jest pomagać przyszłym i obecnym pracownikom w ich rozwoju.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą małej blond dziewczynki, która zadaje trudne pytania na temat świata.

Slider
SPECJALISTA DS. HR / Białystok
ŁUKASZ ŁAWRENIUK

Posiadam ponad 10 – letnie doświadczenie w obszarze soft HR. Źródłem największej satysfakcji zawodowej jest dla mnie praca z młodymi ludźmi poprzez wspieranie rozwoju ich kompetencji zawodowych oraz kariery w CERI International.

Jestem tatą dwójki małych urwisów. Uwielbiam grę w koszykówkę i pyszną podlaską kuchnię.

KONSULTANT DS. HR / Łódź
ANNA DĘBSKA

Z firmą jestem związana już od ponad 7 lat, a z obszarem HR od lat 3. Staję na głowie, aby sprostać mojemu najważniejszemu zadaniu – rekrutacji talentów znających język niemiecki. A to stawanie na głowie ma w moim przypadku wymiar dosłowny, ponieważ jestem także instruktorką jogi.

Możecie mnie spotkać nie tylko podczas targów pracy, ale również w łódzkich klubach fitness i na zajęciach sportowych, które prowadzę dla pracowników CERI.

Slider

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Rozmowa rekrutacyjna, w zależności od stanowiska i Twojego doświadczenia, trwa od 30 min do 1,5 godziny. Z pewnością zostaniesz zapytany o dotychczasowe doświadczenie, a także sytuacje, z którymi musiałeś się zmierzyć. Dzięki temu sprawdzamy Twoje kompetencje i w jaki sposób radzisz sobie w określonych zadaniach.

Bardzo często podczas rozmowy sprawdzamy Twoją znajomość języków obcych – spodziewaj się więc jednego lub dwóch pytań w językach, którymi się posługujesz.

Rozmowa to także czas na Twoje pytania – jesteśmy gotowi na wszystkie odpowiedzieć.

Czy mogę łączyć pracę ze studiami?

Tak! Zatrudniamy również studentów dopasowując ich grafik pracy do zajęć na studiach. Staramy się być elastyczni, lecz nie na każdym stanowisku zatrudniamy w niepełnym wymiarze godzin. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zapytamy Cię o Twoją dyspozycyjność.

A jeśli to będzie moja pierwsza praca i nie mam w ogóle doświadczenia zawodowego?

W CERI International ważniejsze od doświadczenia zawodowego są dla nas gotowość do pracy w zespole, chęć uczenia się oraz zdobywania doświadczenia w nowych obszarach. Z radością dzielimy się wiedzą i nauczymy Cię, jak wykonywać zadania niezbędne na danym stanowisku. Nie zwlekaj i wyślij do nas aplikację!

Nie widzę interesującego mnie stanowiska, ale chciałbym pracować w CERI. Co teraz?

Jeśli akurat w naszej ofercie nie ma tego, co Cię interesuje, bądź uważasz, że nie spełniasz wszystkich wymagań, ale podoba Ci się nasza oferta, prześlij nam swoje CV, a my być może dopasujemy Twoje kompetencje do naszych potrzeb.

W takich sytuacjach swoje CV najlepiej wysłać tutaj.

Mam dodatkowe pytania. Jak mogę się z Wam skontaktować?

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu przez kariera@ceri.pl i przez nasze media społecznościowe. Odpowiemy niezwłocznie.

Wysłałem CV. Kiedy dostanę odpowiedź?

Przede wszystkim dziękujemy za przesłanie aplikacji! Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się zazwyczaj w ciągu 2 tygodni.

Pamiętaj o tym, żeby w CV oraz formularzu rekrutacyjnym przedstawić te informacje, które pokażą, że jesteś najlepszym kandydatem.

Jeśli wyraziłeś zgodę na udział również w innych rekrutacjach niż stanowisko, na które aplikowałeś, być może skontaktujemy się z Tobą w przyszłości, proponując udział w innej rekrutacji.

CZY MUSZĘ APLIKOWAĆ ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA? NIE MOGĘ PRZESŁAĆ DO WAS APLIKACJI BEZPOŚREDNIO?

Aplikacje na wszystkie rekrutacje zbieramy za pośrednictwem platformy Talent Finder. Na początku będziesz proszony o wypełnienie naprawdę krótkiej ankiety (zajmie ci to 2 minuty) oraz załączenie CV (nie wymagamy listu motywacyjnego). Dzięki temu Twoje CV będzie w naszej bazie, co znacznie ułatwia nam prowadzenie rekrutacji i wyszukiwanie kandydatów.

Poza tym ty również oszczędzasz swój czas – rejestrujesz się tylko raz, ale aplikować możesz na wiele stanowisk, również w przyszłości. Prosimy nie zniechęcaj się i poświęć 3 minuty na swoje zgłoszenie.

Naprawdę warto.

Czy mogę odbyć praktyki / staż w CERI?

W okresie wakacyjnym mamy zazwyczaj kilka miejsc na płatne praktyki studenckie, jednak jeśli studiujesz i nie jesteś w pełni dyspozycyjny lub nie masz doświadczenia i nie jesteś pewien swoich umiejętności, zachęcamy Cię do aplikowania na oferty pracy. W CERI wielu studentów z sukcesem łączy naukę z pracą zawodową.

Informacji o praktykach szukaj w zakładce Oferty pracy w okresie maj-sierpień.

Top